Bireysel katılıma açık eğitimlerimiz hakkında buradan bilgi sahibi olabilirsiniz:

Şükrü Türen ile Konuşma Sanatı

“Konuş ki, seni görebileyim” demiş filozof. Her şeyin netliğe ulaşması için konuşmak gerekiyor. Konuşmak ama nasıl? Veya kime? Teknoloji gelişse de, iletişim hızlansa da her zaman ilişki kurmanın temel unsuru olarak kalan konuşma hakkında usta eğitmen Şükrü Türen ile örnekler ve uygulamalarla dolu bir eğitim sizi bekliyor.

Etkili İfade ve Hitabet Atölyesi

Önemli olan nasıl söylediğiniz…

Elbette bu kadar klişe bir giriş yapmayacağız. “Ne söylediğiniz değil, nasıl söylediğiniz önemlidir” gibi bir iddiamız yok. Aksine, ne söylediğiniz gayet önemli. Biz, ne söylediğini bilenlere, söylediklerini nasıl daha iyi söyler konusunda yol göstermek istiyoruz.

Fark Yaratan Sunumlar

Slayt gösterisi değil, gerçek bir sunum izletmek isteyenlere…

Eğer bir sunum sadece çok güzel hazırlanmış slaytlardan ibaret olsaydı, sizin çıkıp bir şeyler anlatmanıza neden ihtiyaç duyulurdu? Başarılı sunumla ismi özdeşleşen Steve Jobs, güzel slaytlar hazırladığı için mi başarılı addedildi, yoksa sadece bir görselin önünde etkileyici bir konuşma yaptığı için mi?

Drama Tekniği ile Yaratıcılık ve Sıra Dışı Olmak

“Yeni bir fikre doğru genişleyen zihin, bir daha asla eski boyutuna dönmez”

Oliver Wendell Holmes

Derin Bir Nefes – Nefes Atölyesi

Nefes almadan yaşayamayız. Nefesi doğru aldığımızda ise kaliteli bir yaşam süreriz.

Nefes alma kalitemizle beden ve ruh sağlığımız arasında doğrudan bir bağlantı vardır. Nefes egzersizleri düşünce gücüne ve konsantrasyona yardımcı olur, kişiye iç huzuru sağlar. Düşüncede oluşan bu huzur, bilinci uyandırmak ve bilinçlendirmek yolunda daha kaliteli bir yaşam için mükemmel bir başlangıçtır.

Yazıyla Doğru İletişim

Söz uçar yazı kalır… demiş atalarımız. Çok klişe bir söz gibi dursa da doğruluğu eskiye oranla daha çok perçinlenen bir ifade. “Kalan yazı”nın istediğiniz gibi olması için ne yapmanız gerektiğinden emin misiniz?