Diem Akademi, uzun yıllar kurumsal ve bireysel eğitim alanında çalışıp, bu süre içinde “keşke”lerini cebinde biriktirip, artık bunları gerçeğe dönüştürmek isteyen idealist profesyoneller tarafından kuruldu.

“Keşke”lerini cebinde biriktiren bizler Diem Akademi’yi kurarken, bir eğitim kurumundan beklentilerinizi iyice etüt edip, en iyi sonuçlarla karşınıza çıkmak istedik.

Alanında uzman eğitmenlerimizin her biri, bugüne kadar sektöründe lider konumda olan pek çok firmaya İletişim, Hitabet ve Drama temelli pek çok eğitim verdi.

Diem-Logo-Ed

Diem Akademi'de:

İletişimin bireyler ve kurumlar özelinde gelişim alanlarını zenginleştirmek, iletişimin hayatın her alanında hangi kapıları açabildiğini daha net göstermek,
Topluluk önünde konuşma, sunum gibi Hitabet gerektiren durumlarda olan kişilerin bireysel bariyerlerinin tespiti ve atılabilecek gelişim adımlarının kalıcı hale gelmesini sağlamak,
İletişimde –şablon bilgiler hariç- beden kullanımının önemini vurgulamak, ama bunu sağlarken doğallıktan uzaklaşmadan ve taklit etmekten uzaklaşarak özgün niteliklerimizi bulmak
Özellikle iş yaşamında aktif olan bireylerin İkna ve İfade becerilerini geliştirmek, gibi iletişim temelli konularda pek çok önemli unsuru içeren Bireysel ve Kurumsal eğitimlerin yanı sıra, kurumunuzun gereksinimleri doğrultusunda şekillenebilecek özel eğitim programları tasarlama hizmetini de sunuyoruz.
Diem Akademi’nin diğer birçok eğitim ve danışmanlık firmasından en önemli farkı ise, bu eğitimlerin “Hayata Yansıyan Gelişim” mottomuza uygun yani içsel bir süreci beraberinde getirebilmesi yolunda DRAMA egzersizleri kullanıyor olmasıdır. Drama temelli bu eğitimlerde katılımcılarımız teoriyle beraber seçilmiş Drama egzersizleri sayesinde “gözlemleme ve yansıtma” pratiğini yaparlar.

İlginizi çekeceğini düşündüğümüz ve kurumunuza özel de tasarlayabileceğimiz eğitim programlarımızı değerlendireceğinizi ve en yakın zamanda sizlerle bir araya gelebilmeyi umuyoruz.

Kurucu ve Eğitmen referanslarımız ile seçtiğimiz bazı eğitimlerle ilgili bilgileri surada bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Diem Akademi Eğt. Dan. Org. Ltd.Şti.