Haydi itiraf edin! Aklınızın bir kenarında hep oyuncu olmak var. İşi gücü bırakıp kendinizi tiyatro sahnesine ya da kameraların önüne atmamak için zor tutuyorsunuz kendinizi.

Bizce kendinizi tutmanıza gerek yok. En azından şansınızı ve yeteneğinizi sınamak için bile denemeye değer. Biz geleceğin başarılı oyuncularını arıyoruz, siz de içinizdeki oyuncuyu arıyorsanız yolumuz Diem’de kesişiyor demektir.

Oyunculuk eğitimimiz ekim ayı sonunda başlıyor. Baştan söyleyelim, eğitim zor bir süreç. Aylarca çalışma gerektirecek, uzun ve meşakkatli bir yolculuk. Bu yolculuğa çıkmaya hazır hissediyorsanız sizi bekliyoruz.

Oyunculuk eğitimimiz 8 ay sürecek. Toplamda 224 saate denk geliyor. 25 Ekim’de başlıyoruz. Cuma günleri 18:30 – 21:30 arasında, cumartesi günleri de 14:00 – 18:00 arasında. Yani haftada 7 saat. Bu eğitimin içinde tiyatro sahnesinde, beyaz perdede ya da ekranda boy gösterecek bir oyuncunun ihtiyaç duyacağı her şey var. Ses kullanımı, nefes çalışmaları, diksiyon, fonetik, doğaçlama, metin çözümleme, tiyatro kültürü, deşifre çalışmaları, metin çalışmaları, rol, mimik, sahne çalışmaları, kamera çalışmaları bu eğitim içinde yer alıyor.

Size oyuncu olma yolunda eşlik edecek hocamız Kayra Şenocak. Eğitmenlerimiz sayfasından hocamızla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Eğitim hakkında genel bilgileri de buradan görebilirsiniz.

 

No Comment

Comments are closed.