Merhaba,

Sonbahar, eğitimcilerin yüzünü güldüren mevsim. Aynı okulların açılması gibi eğitim sektörü de sonbaharda hareketlenmeye başlar. Biz de ağustos sonu itibariyle bu hareketlenmeden nasibimizi almaya başladık. Son zamanlarda neler yapmışız şöyle bir göz atalım istedik.

Temmuzda Ramazan Bayramı gelmeden sezonu Garanti Bankası eğitimiyle ve İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri için ücretsiz düzenlediğimiz kişisel gelişim eğitimi günleriyle sonlandırmıştık.

Ağustos ayının sonlarına doğru yeni eğitimlerimiz başladı ve sürekli artan bir ivmeyle devam ediyor. Yeni eğitim sezonunun ilk eğitimi Cessas Plaza Yönetimi çalışanlarıyla temel iletişim eğitimi oldu.

Merck İlaç için Çeşme’de harika bir eğitim yaptık. Dört eğitmenle aynı anda, verimliliğin sınırlarını zorlayan bir çalışmaydı.

McDonald’s çalışanlarıyla Fark Yaratan Sunumlar eğitiminde buluştuk.

İş Bankası çalışanlarıyla Drama ve Benlik eğitiminde bir aradaydık.

Allianz için Etkili Konuşma ve Beden Dili eğitimlerimiz her zaman devam ediyor.

A&T Bank yöneticileri Medya İle Doğru İletişim eğitimlerine başladılar ve bire bir uygulamalarla sürüyor.

İlk gözağrılarımızdan Pegasus Havayolları ile Etkili Konuşma ve Hitabet eğitimlerimiz yazın ardından tekrar başladı ve önümüzdeki aylarda da devam edecek.

QNet çalışanları, Net İletişim eğitimiyle Diem Akademi’yle tanıştılar. Bir aya yayılan, drama çalışmalarıyla süslü güzel bir eğitim devam ediyor.

Önümüzdeki günlerde Diem Akademi ile ilk kez çalışacak Inter Partner Assistance çalışanları için eğitimlerimiz olacak.

Önümüzdeki günlerde olacak eğitimler başka bir yazının konusu olsun. Bu eğitimler oldukça, neler yaptığımızı zaten anlatırız. Yakın zamanda Pegasus’la yaptığımız eğitimin sonundan bir özçekimle noktayı koyalım. Bizden haberler böyle, sizde ne var ne yok?

pegasus_selfie

No Comment

Comments are closed.