Tarih 3 Ekim… Hiçkimse bu kadar soğuk bir hava olacağını tahmin etmezdi herhalde. Bir anda 9-10 derecelere düşen hava bile Pfizer CSBD ekibinin hızını kesmeye yetmedi.

DSM Training ve Diem Akademi işbirliği ile düzenlenen Formula GP aktivitesi, turizm mevsiminin sonlarına gelen Heybeliada’nın sakin sokaklarını şenlendirdi.

Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim

Önce, Pfizer’ın genç ve güler yüzlü çalışanları gruplara ayrıldı ve DSM tarafından hazırlanan yarış arabalarını üretmek üzere işe koyuldu. Ekiplerin işi zordu. Hem birbirleriyle hem de çetin hava koşullarına karşı yarışacaklardı. Amaç hem parkuru en kısa sürede tamamlamak hem de jürinin değerlendirmesinde en yüksek puanı kapabilmekti.

Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim

Hemen çalışmaya başlayan ekipler bir yandan arabalarını yürür hale getirirlen bir yandan da Pfizer kültürünü temsil eden değerlerle süslediler. Hazırlık süresinin tamamlanmasının ardından, araçlarının hangi değerleri temsil ettiğini ifade eden sunumlarını gerçekleştirdiler.

Artık sıra yarışa gelmişti. DSM uzmanları tarafından hazırlanan yarış parkuruna araçlar çıkarıldı, son kontorller yapıldı ve damalı bayrak sallandı. Tüm gruplar var güçleriyle yarıştılar. Pit stop bile vardı! Parkurun yarısında lastik değiştirildi.

Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim

Yarışların tamamlanmasının ardından nihayet sıcak bir ortama kavuşuldu. Halki Palas otelde şöminenin başında toplandı gruplar. Birinci olan takım açıklandı ve ödül seremonisi yapıldı.

Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim Pfizer Eğitim

Artık sıra Diem Akademi’nin uzmanlık alanındaydı. Keyifli geçen Formula GP ışığında, eğitmenimiz Didem Alpaylı Erdoğan ile kurum içi iletişim, takım ve kurum kültürü üzerine bir sohbet başladı. Yaklaşık iki saatlik çalışmanın ardından ekipler akşam yemeği ile yorgunluk atmaya giderken, biz de güzel anılarla vapur yolculuğuna koyulduk.

Bu güzel etkinliği bizimle birlikte gerçekleştiren DSM Training’e çok teşekkür ederiz.

dsm

No Comment

Comments are closed.