Diem Akademi, İzmir’i çok seviyor.

Geçen yaz başlattığımız İzmir firmalarıyla görüşme hamlemiz meyvelerini vermeye başladı. Eğitimlerimizin ilkini 28 Şubat 2014 tarihinde İnci Holding’in eğitim merkezi İnci Akademi’de düzenledik. İnci Akademi’deki eğitimlerimiz mart ve nisan aylarında da devam edecek.

28 Şubat’ta İzmir standartlarına göre serin sayılabilecek bir günde İnci Akademi yöneticisi çok sevgili Füsun Toros Hanım bizi sıcacık gülümsemesi ve misafirperverliği ile karşıladı. Leziz İzmir gevreği ve tulum peyniri ile kahvaltımızı yaptıktan sonra katılımcılarımız yavaş yavaş eğitim salonundaki yerlerini almaya başladılar.

İnci Akademi’de yapılan eğitimler İnci Holding çalışanlarına yönelik olduğu gibi, diğer firma katılımcılarına da açık oluyor. İnci Holding dışında üç farklı firmadan da katılımcılarımız eğitimde bizlerle birlikteydi.

Bir tam gün süren eğitimde, eğitmenimiz Didem Alpaylı Erdoğan katılımcılarla topluluğa hitabet, diksiyon, etkili konuşma konularında bilgiler paylaştı. Bol bol uygulamalar yapıldı ve her zamanki gibi eğitimimiz övgü dolu sözlerle son buldu.

Bir sonraki İnci Akademi eğitimimizde yine çok sevdiğimiz İzmir’de bulunmak için can atıyoruz. Şimdiden çok özledik…

İnci Akademi Eğitim İnci Akademi Eğitim İnci Akademi Eğitim

No Comment

Comments are closed.