Sizi bir gelişim yolculuğuna davet ediyoruz. Yanınıza hiçbir şey almanıza gerek yok. İhtiyacınız olan her şeyi biz size vereceğiz.

Uzun yıllara dayanan eğitim yönetimi deneyimimiz bize şunu gösterdi ki, özel ders ya da bire bir eğitim uygulamaları sürecin belirsizliği nedeniyle katılımcı için hep bir gerginlik unsuru olur. Diem’de bu süreci tamamen bize bırakıp, gelişimin keyfine varmanız için size odaklı bir çalışma başlattık.

Nasıl Bir Gelişim Süreci?

Sürecimiz yaşam koçu ve eğitim yöneticimizle yapacağınız bir görüşmeyle başlar. Bu görüşmede öncelikli ihtiyaçlarınız belirlenir ve sizin için bir eğitim planı oluşturulur. İlk etapta ortaya çıkan bu plan sonraki aşamalarda farklılık gösterebilir. Ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar veya eğitmenlerimizin tespitleri programı geliştirir ve yeni bir yol çizilebilir. İşte bizim farkımız bu noktada ortaya çıkar. Tamamen size özel oluşturulan bu eğitimde siz artan konu çeşitliliği veya ders sayısını dert etmeden, sabit bir ücret ödersiniz, gerisini Diem’in kontrolüne bırakırsınız.

Yolculukta Hangi Duraklar Var?

Size sunduğumuz bu yolculukta, varmak istediğiniz noktaya göre alanında uzman birçok eğitmenden farklı alanlarda eğitim alabilirsiniz. Bu başlıklardan bazıları; iletişim, konuşma, diksiyon, nefes, sunum becerisi, medya iletişimi, liderlik, yönetim becerileri, ilişki yönetimi, kişisel imaj, yazılı iletişim, drama vb.

Bu Süreç Bende Ne Fark Yaratır?

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, bu süreç bir farkındalık süreci değildir. Tamamen değişimi ve gelişimi hedefleyen bir süreçtir. Bu nedenle; sizde tespit edeceğimiz gelişime açık tüm yönleriniz ve sizin bizden talep ettiğiniz her konuda gözle görülür fark yaratana kadar süreç devam eder. Ne zaman, başta siz sonra eğitim yöneticilerimiz ve eğitmenlerimiz yani süreçte emeği olan herkes gelişimi görür o zaman süreç sona ulaşmış demektir. Bu da demektir ki, bu eğitim istediğiniz her alanda sizde fark yaratabilir.